Intencje na miesiąc wrzesień

 

 

01.09

  Czwartek

18.00

 Śp. Anna i Antoni, Karol i Beata Derwich

02.09

  Piątek

18.00

 Śp. Stefan Konik

03.09

  Sobota

18.00

 Śp. Zygmunt, Salomea, Roman, Leon, Stanisława(f), Stefania, Irena z rodziny  Wysockich

04.09

 Niedziela

08.00

 Intencja Żywego Różańca

10.00

 Dziękczynna za zbiory (dożynki)

12.00

 Dz-bł w intencji Moniki i Michała w 5 rocz. ślubu z prośbą o Bł. B. i opiekę MB dla całej rodziny

05.09

 Poniedziałek

18.00

 Śp. Mirosława Gryszkiewicz (5 rocz.) i zmarłych z rodziny  Gryszkiewicz i Pączko

06.09

 Wtorek

18.00

 Śp. Barbara Królak (intencja syna z rodziną)

07.09

 Środa

18.00

 W 30 rocznicę urodzin- o błogosławieństwo

08.09

 Czwartek

18.00

 Za zmarłych z rodziny Wójcik i Laba

09.09

 Piątek

18.00

 Śp. Władysław Cupryś (int. od żony i dzieci)

10.09

 Sobota

18.00

 W intencji Samanty – tydzień od Chrztu

11.09

 Niedziela

08.00

 W rocznicę śmierci Józefa Wożniaka oraz zmarłych z rodziny: Wiktorię, Jana i Katarzynę

10.00

 Zmarłych z rodziny Sopniewskich i Tanaś

12.00

 Śp. Elżbieta Stanisław Szubert; Zofia Jerzy Bieleccy; Barbara Jan Pawliccy

12.09

 Poniedziałek

 

 własna

13.09

 Wtorek

 

 własna

14.09

 Środa

18.00

 Śp. Henryk, Genowefa, Sławomir Zalewscy

15.09

 Czwartek

18.00

 Za zmarłych z rodziny Wójcik i Laba

16.09

 Piątek

18.00

 Śp. Władysław Cupryś (int. od rodz. Szwedów, Siwiec i Nika)

17.09

 Sobota

18.00

 Śp. Jan – 1 rocznica

18.09

 Niedziela

08.00

 O Boże bł. i łaskę zdrowia dla dzieci: Anity Drewek, Jolanty Jaworskiej, Adasia i wnuka Oskara

10.00

 Śp. Wiesław Kabza

12.00

 Śp. Antoni Kołodziej i zmarłych z rodziny

19.09

 Poniedziałek

18.00

 Śp. Wiesław Kabza

20.09

 Wtorek

18.00

 W intencjach męża Mieczysława i zięciów Krzysztofa i Bogdana

21.09

 Środa

18.00

 Śp. Rodzice: Irena i Roman,; brata Waldemara i zm. z rodziny Moszyńskich i Sieczkowskich

22.09

 Czwartek

18.00

 Śp. Genowefa, Józef Słomiany, Wiesław Kabza

23.09

 Piątek

18.00

 Śp. Agnieszka Sługocka ( 8 rocz.)

24.09

 Sobota

18.00

 Śp. Natalia i Władysław Ziemliccy

25.09

 Niedziela

08.00

 Śp. Zdzisław Wójcik

10.00

 Za zmarłych z rodziny Koniecznych

12.00

 Śp. Wiktoria, Marian Walowski; Katarzyna, Franciszek Potera

26.09

 Poniedziałek

 

 własna

27.09

 Wtorek

18.00

 Śp. Szczepan Landa

28.09

 Środa

18.00

 O bł. Boże i opiekę MB dla Małgorzaty i Sławomira i ich dzieci

29.09

 Czwartek

18.00

 W pewnej intencji

30.09

 Piątek

18.00

 W pewnej intencji

 

 

Intencje na miesiąc październik

 

01.10

  Sobota

18.00

 Śp. Stanisław Kamiński i zmarłych z rodziny

02.10

 Niedziela

08.00

 Intencja Żywego Różańca

10.00

 Śp. Jan, Waleria i Władysław Dziadosz i zmarli z rodziny

12.00

 Śp. Maria Michalik w rocznicę śmierci i zm. z rodziny

03.10

 Poniedziałek

18.10

 W pewnej intencji

04.10

 Wtorek

18.00

 Śp. Kazimierz Kasprowicz (od żony i córki z rodziną)

05.10

 Środa

18.00

 Śp. Tadeusz, Marianna Biernaccy

06.10

 Czwartek

18.00

 Śp. Maria Ptak intencja Róży św. Barbary

07.10

 Piątek

18.00

 Intencja Wspólnoty Intronizacyjnej

08.10

 Sobota

18.00

 Śp. Helena Konieczna (24 rocz.), Lucjan, Krystyna, Bogdan, Czesława (f) i zmarłych z obu rodzin

09.10

 Niedziela

08.00

 Śp. Jan Katarzyna Potera, Franciszek Zagórski

10.00

 Za zm. z rodziny Leśkiewicz i Marcinkiewicz

12.00

 Śp. Jan Stefański (2 rocz.)

10.10

 Poniedziałek

18.00

 Śp. Daniela Babiarczuk

11.10

 Wtorek

18.00

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

12.10

 Środa

18.00

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

13.10

 Czwartek

18.00

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

14.10

 Piątek

18.00

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

15.10

 Sobota

18.00

 Śp. Karol, Beata: Anna i Antoni Derwich

16.10

 Niedziela

08.00

 Śp. Maria Ptak - intencja od uczestników pogrzebu

10.00

 W 35 rocz. ślubu Zofii i Eugeniusza Młynarczyk

12.00

 Śp. Józefa (f) i Andrzej Oryszczak – o łaskę nieba

17.10

 Poniedziałek

18.00

 Śp. Wiesław Kabza

18.10

 Wtorek

18.00

 Śp. Felicja, Józef, Maria, Ignacy, Ewa, Urszula

19.10

 Środa

18.00

 Śp. Maria i Tadusz

20.10

 Czwartek

18.00

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

21.10

 Piątek

18.00

 W rocznicę urodzin i Imienin Urszuli Doktor

22.10

 Sobota

18.00

 Śp. Maria Żądło (7 rocz.) i zmarłych z rodziny

23.10

 Niedziela

08.00

 Śp. Krystyna Czaja (20 rocz.) i Tomasz Czaja (22 rocz.)

10.00

 Śp. Katarzyna i Tadeusz Lamprych

12.00

 O Boże Miłosierdzie dla zm. Antoniego, Marii, Mariana Burdziłowskich oraz zmarłych z rodziny

24.10

 Poniedziałek

18.00

 własna

25.10

 Wtorek

18.00

 Sp. Jerzy Sławicz (3 rocz.)

26.10

 Środa

18.00

 Śp. Maria Płocha

27.10

 Czwartek

18.00

 Śp. Wiesław Kabza

28.10

 Piątek

18.00

 W intencjach ks. Biskupa

29.10

 Sobota

18.00

 Za Parafian

30.10

 Niedziela

08.00

 Za zm. z rodz. Wyszowadzkich i Serniaków

10.00

 Za zm. z rodz. Szumnych i Gołczyniaków

12.00

 Za zm. z rodz. Wójcik i Laba

31.10

 Poniedziałek

17.00

 Śp. Jolanta i Ryszard Józków