Intencje na miesiąc styczeń

(Ze względu na kolędę godziny będą podawane w każdą niedzielę )

 

01.01

 NIEDZIELA

10.00

 Za Parafian

12.00

Śp. Genowefa Strzelecka (37 rocz.) Eugeniusz Strzelecki (33) Czesław Kowalczyk i zm z rodz. Strzeleckich i Ślusarzów

02.01

 Poniedziałek

   

03.01

 Wtorek

   Śp. Genowefa Ostrowska

04.01

 Środa

 

 Śp. Antoni Kołodziej (1 rocz.)

05.01

 Czwartek

   

06.01

 Piątek

08.00

 

10.00

 Śp. Wiesław Kabza

12.00

 

07.01

 Sobota

   

08.01

 NIEDZIELA

08.00

 Intencja Żywego Różańca

10.00

 Śp. Zofia Kozłowska (2 rocz.)

12.00

 W intencjach dzieci ochrzczonych w 2022 r.

09.01

 Poniedziałek

   

10.01

 Wtorek

   

11.01

 Środa

   

12.01

 Czwartek

 

 Śp. Antoni Jan Dziadosz

13.01

 Piątek

 

 W intencji Bogumiły - o zdrowie

14.01

 Sobota

 

 50-lecie ślubu Haliny i Kazimierza Zygiel

15.01

 NIEDZIELA

08.00

 

10.00

  Śp. Stefan (19 rocz.) zmarłą Stanisławę, braci, bratowe i szwagra Stefana

12.00

 W 97 rocz urodzin P. Marty Matusiewicz o dalszą opiekę Bożą na kolejne lata

16.01

 Poniedziałek

   

17.01

 Wtorek

 

 Śp. Wiesław Kabza

18.01

 Środa

   

19.01

 Czwartek

 

 Śp. Jan Strzałkowski

20.01

 Piątek

   

21.01

 Sobota

   

22.01

 Niedziela

08.00

 

10.00

 Śp. Elżbieta Stanisław Szubert; Zofia Jerzy Bieleccy; Barbara Jan Pawliccy

12.00

O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia z okazji rocznicy urodzin Zofii

23.01

 Poniedziałek

   

24.01

 Wtorek

   

25.01

  Środa

   

26.01

  Czwartek

   

27.01

 Piątek

   

28.01

 Sobota

   

29.01

 NIEDZIELA

08.00

 Rezerwacja

10.00

 Śp. Danuta, Mieczysław, Edward Monkiewicz

12.00

 Za zmarłych z rodz. Zagórskich, Zacharzewskich, Ligenzów i Firosz

30.01

 Poniedziałek

 

 

31.01

 Wtorek

   

 

Intencje na miesiąc luty

 

01.02

 Środa

09.00

 

02.02

 Czwartek

09.00

 

17.00

 Śp. Adam Janina Szuster

03.02

  Piątek

17.00

 Intencja Wspólnoty Intronizacyjnej

04.02

  Sobota

17.00

  W rocznicę urodzin Pani Joli

05.02

 Niedziela

08.00

  Żywy Różaniec

10.00

 Śp. Maria, Apolonia Wawrzyniak

12.00

  Za zm. z rodziny Zagórskich, Zacharzewskich, Ligenzów i Firosz

06.02

 Poniedziałek

   

07.02

 Wtorek

   

08.02

 Środa

 

 Śp.  Wiesław Kabza

09.02

 Czwartek

   

10.02

 Piątek

 

 

11.02

 Sobota

17.00

 Śp. Stanisława

12.02

 Niedziela

08.00

 Śp. Jan Dziadosz

10.00

 Śp.  Zygmunt Rodziewicz – II rocznica

12.00

 Śp. Janina Zbigniew Morawscy

13.02

 Poniedziałek

   

14.02

 Wtorek

   

15.02

 Środa

   

16.02

 Czwartek

 

 

17.02

 Piątek

 

  Śp. Wiesław Kabza

18.02

 Sobota

17.00

  Śp. Zenon Woźny (26 rocz.)

19.02

 Niedziela

08.00

 W 20 rocz. urodzin Jakuba o Boże błog, opiekę MB i dary DŚw.

10.00

  Śp. Genowefa i Edward Ostrowscy

12.00

 Śp. Józef, Jadwiga i zmarłych z rodziny

20.02

 Poniedziałek

   

21.02

 Wtorek

   

22.02

 Popielec

09.00

 

18.00

 

23.02

 Czwartek

 

 

24.02

 Piątek

   

25.02

 Sobota

18.00

 Śp. Alfred, Józef, Genowefa Słomiany

26.02

 Niedziela

08.00

 Za zmarłych rodziców i Janusza Bajorskich oraz zmarłych rodziców i Zofię Zwolińskich

10.00

 Śp. Danuta Nabożna – 1 rocz.

12.00

 Śp. Franciszka (f) Kochman

27.02

 Poniedziałek

 

 O Boże błogosławieństwo dla Kacpra i szczęśliwe egzaminy

28.02

 Wtorek

 

 Śp. Janina Radwańska