Intencje na miesiąc maj

 

 01.05

 Niedziela

 08.00

 Intencja Żywego Różańca

 10.00

 Śp. Zygmunt, Marek, Józef, Felicja, Ignacy Rodziewicz; Katarzyna, Henryk, Waldemar Adamczyk i zm z rodziny

 12.00

 Śp. Zenon Figiel

 02.05

 Poniedziałek

 08.00

 Śp. Olga (f) i Ludwik, brat Piotr, Ks. Piotr Szkolnicki

 03.05

 Wtorek

 08.00

 Śp. Stefan Konik w dniu urodzin od żony Jadwigi

 10.00

 Śp. Dawid Sadłocha

 12.00

 Śp. Wiktoria Kurasiewicz, Władysław Kurasiewicz i zm z rodz.

 04.05

 Środa

 18.00

 Śp. Danuta Nabożna (od rodziny Cywińskich i Kotowiczów)

 05.05

 Czwartek

 18.00

 Śp. Jadwiga i Stanisław Kondratowicz i Stanisława Kujawska

 06.05

 Piątek

 18.00

 Intencja Wspólnoty Intronizacyjnej

 07.05

 Sobota

 18.00

 Śp. Stanisława, Wacław Raczkowscy

 08.05

 Niedziela

 08.00

 Śp. Stanisława

 10.00

 Śp. Stanisława (f), Władysław, Edward Kania i zmarłych z rodziny

 12.00

 Imieninowa Stanisławy

 09.05

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Stanisław Kudinow

 10.05

 Wtorek

 18.00

 O Boże Miłosierdzie dla zmarłych: Śp. Andrzeja, Antoniego i Józefy Kuryło oraz zmarłych z rodziny

 11.05

 Środa

 18.00

 Śp. Józef , Grażyna, Julian Lipińscy i zmarli z rodziny

 12.05

 Czwartek

 18.00

 Śp. Zofia Cyparska

 13.05

 Piątek

 18.00

 Śp. Stanisława, Franciszek Bajorscy; Józefa(f) i Marian Zwolińscy; Zofia Wojciechowska

 14.05

 Sobota

 18.00

 Śp. Elżbieta i Stanisław Szubert; Zofia i Jerzy Bieleccy; Barbara i Jan Pawliccy

 15.05

 Niedziela

 08.00

 Śp. Franciszek Zagórski i jego rodziców: Szymon i Magdalena

 10.00

 Śp. Janina Morawska

 12.00

 Śp. Emilia Monkiewicz i zmarli z rodziny Kwolik

  16.05

 Poniedziałek

 08.00

 Śp. Maria Kamińska, Stanisław, Małgorzata

  17.05

 Wtorek

 18.00

 Śp. Wiesław Kabza

  18.05

 Środa

 18.00

 Śp. Władysława (f) Sabat

  19.05

 Czwartek

 18.00

 Śp. Elżbieta, Genowefa Ostrowska

  20.05

 Piątek

 18.00

 Śp. Aniela Leśkiewicz

  21.05

 Sobota

 11.00

 Śp. Czesław Gmyrek (3 rocz.) i Jadwiga

 21.05

 Sobota

 18.00

 Śp. Ireneusz Urbanowski (4 rocz.) Renata Urbanowska

 22.05

 Niedziela

 08.00

 Śp. Anna Ludwik Łukaszek i zmarłe babcie i dziadków z obu stron

 10.00

 Śp. Jakub, Bronisława Landa

 12.00

 W 1. Rocznicę urodzin Aurelii; za jej rodzeństwo i rodziców

  23.05

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Wiesław Kabza

  24.05

 Wtorek

 18.00

 Śp. Stanisława, Mikołaj

  25.05

 Środa

 18.00

 Dziękczynna

  26.05

 Czwartek

 18.00

 Śp. Danuta Nabożna (od rodziny Nuckowskich z Rzeszowa)

  27.05

 Piątek

 18.00

 Śp. Sławomir Henryk Zalewscy i zmarli z rodziny

 28.05

 Sobota

 18.00

 Śp. Magdalena (19); Andrzej (40); Paweł (10)Anna (11) Kunczke; Śp. Edward

 29.05

 Niedziela

 08.00

 Śp. Aniela Kondraciuk, Kazimierz Wilk

 10.00

 Śp. Andrzej Głośny (3 rocz.) Kazimiera, Jan, Antoni

 12.00

 Dz- bł w intencji Michała w 35 rocz. urodzi i Wiktorii w 3 rocz. urodzin oraz o bł. Boże i zdrowie dla całej rodziny

 30.05

 Poniedziałek

 18.00

 O Boże bł. i  opiekę MB NP. nad nami i naszymi rodzinami       ( Intencja Róży św. Rity- P. Wardyńska)

 31.05

 Wtorek

 18.00

 Śp. Ks. Ryszard Liszkiewicz

 

 

Intencje na miesiąc maj

 

 01.06

Środa

 18.00

 Śp. Ewa Podrazik

 02.06

Czwartek

 18.00

 Śp. Jan Ptak

 03.06

 Piątek

 18.00

 Intencja Wspólnoty Intronizacyjnej

 04.06

 Sobota

 18.00

 Śp. Danuta Nabożna (od cioci Weroniki z całą rodziną Chmiel)

 05.06

 Niedziela

 08.00

 Intencja Żywego Różańca

 10.00

 Śp Danuta Nabożna (od rodziny Musiałów z Rzeszowa)

 12.00

 Śp. Marek, Irena, Roman

 06.06

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Stefan Konik (intencja od syna Artura z rodziną)

 07.06

 Wtorek

 18.00

 W intencjach Filipa, Kingi i Igi

 08.06

 Środa

 18.00

 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Martyny z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 09.06

 Czwartek

 18.00

 Śp. Stefan Konik (intencja od córki Kasi z rodziną)

 10.06

Piątek

 18.00

 rez.

 11.06

 Sobota

 18.00

 Śp. Jan Klonowski (17 rocz)

 12.06

 Niedziela

 08.00

 Śp. Marianna, Michał, Stanisław  Świątkowscy i zmarłych z rodziny

 10.00

 I KOMUNIA ŚWIĘTA

 12.00

 Rocznica Bierzmowania

 13.06

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Stefan Konik (od rodziny Łyszczarczyk)

 14.06

 Wtorek

 18.00

 Śp. Zofia Suchocka

 15.06

 Środa

 18.00

 W dniu Imienin P. Joli

 16.06

Czwartek

 08.00

 Za Parafian

 10.00

 Za Parafian

 17.06

 Piątek

 18.00

 Śp. Wiesław Kabza

 18.06

 Sobota

 18.00

 Śp. Edward Kiwacki (w dniu urodzin)

 19.06

 Niedziela

 08.00

 O zdrowie Czesław Urbanowskiej z okazji 94 rocz. urodzin

 10.00

 Za Parafian

 12.00

 Śp. Tomasz Mankiewicz

 20.06

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Zbigniew Wożniak (9 rocz.)

 21.06

 Wtorek

 18.00

 Śp. Stefan Konik (od rodziny Bochenków z rodziną)

 22.06

 Środa

 18.00

 Śp. Jan Bąbik i Janinę i Bolesława Rogowskich

 23.06

 Czwartek

 18.00

 Śp. Kazimierz Wdowczyk (20 rocz.)

 24.06

 Piątek

 18.00

 Śp. Jan i śp. Jan

 25.06

Sobota

 18.00

 Śp. Wiesław Kabza

 26.06

 Niedziela

 08.00

 Śp. Maria Piotrowska – 10 rocznica i zmarłych z rodziny Biniewiczów, Łeptuchów, Sarzyńskich i Niemczyków

 10.00

 Śp. Władysława (f) i Jan Głogowscy, oraz Kazimierz i Elżbieta

 12.00

 Śp. Tadeusz Michalik (w rocznicę śmierci) oraz za zmarłych z rodziny

 27.06

 Poniedziałek

 18.00

 Śp. Stefan Konik – (od PZC)

 28.06

 Wtorek

 18.00

 Śp. Stefan Konik (od rodziny Urbanowiczów)

 29.06

 Środa

 09.00

 W dniu Imienin Pana Pawła Zagórskiego

 18.00

 Śp. Stefan Konik (od Służby Liturgicznej Ołtarza)

 30.06

 Czwartek

 18.00

 Śp. Emilia Chudzik